usługi specjalistyczne

Biuro Fatix dla Poznania

Fatix.eu gwarantuje doskonałe, profesjonalne tłumaczenia w atrakcyjnych cenach oraz współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku. Nasi tłumacze są gotowi na każde wyzwanie, łącząc znajomość języków z ogromnym doświadczeniem i wszechstronną wiedzą. Dlatego też biuro tłumaczeń Poznań oferuje swoje usługi oraz gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń każdego typu.

 

Świat jest gotów poznać Poznań

 

Poznań to miasto otwarte: na rozwój, naukę, sztukę i biznes. To miasto, w którym ceni się wiedzę i kreatywność. Nic więc w tym dziwnego, że tak dynamicznie rozwija się współpraca praktycznie z całym światem. Wiąże się to z koniecznością porozumiewania się w różnych językach. Biuro tłumaczeń Fatix oferuje pomoc oraz swoje kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, tak jak i dla mieszkańców pięknego Poznania, którzy każdego dnia pokazują światu swoją przedsiębiorczość i kreatywność.

 

Solidnie, skutecznie i szybko

 

Fatix to gwarancja profesjonalnego tłumaczenia na najwyższym poziomie. Działamy solidnie, skutecznie i szybko. Tłumaczymy zarówno teksty przysięgłe, jak i zwykłe (w tym artykuły, książki, materiały pokonferencyjne); pisane i mówione; bierzemy udział w spotkaniach biznesowych i konferencjach; działamy tradycyjnie i on-line. Nasi pracownicy to tłumacze z wieloletnim stażem, umiejętnością pracy z ludźmi oraz szeroką wiedzą specjalistyczną. Tłumaczymy w wielu językach, w zależności od oczekiwań klientów. Na tłumaczenia dokumentów w języku angielskim, który jest językiem obowiązującym praktycznie w całym biznesie i nauce proponujemy dodatkowe, atrakcyjne zniżki dla firm. Warto sprawdzić i zaznajomić się z naszą ofertą.