usługi specjalistyczne

Czym są opakowania kaszerowane?

Efektowne, zapadające w pamięć opakowanie to coś, o czym powinien pamiętać każdy producent, marzący o znakomitych wynikach sprzedaży. Nie da się bowiem ukryć, że pudełka z tektur falistych muszą być tak samo wytrzymałe, co stylowe. Pamiętajmy, że w przypadku wielu produktów, to właśnie karton będzie pełnić rolę swoistej wizytówki, rzucając się w oczy w pierwszej kolejności. I chociaż trwałość tektury jest tu niezwykle istotna, zapobiegając uszkodzeniom towaru, nie powinniśmy bagatelizować także i samej oprawy graficznej. W takich przypadkach, warto jest nawiązać współpracę z producentem opakowań kaszerowanych, uchodzących obecnie za najefektywniejsze pod kątem wizualnym.

 

W jaki sposób producenci opakowań kaszerowanych tworzą efektowne kartony?

 

Podczas produkcji tego typu opakowań, specjaliści wykorzystują nowoczesne urządzenia, nazywane kaszerownicami. Podczas obsługi maszyny, operator steruje pracą specjalnych wałków klejowych w taki sposób, aby możliwe było kompletne wyschnięcie opracowywanych arkuszy, co zapobiega ich zwijaniu. Sam proces ma na celu uatrakcyjnić wygląd tektury falistej, poprzez naklejenie na nią cieńszego, zadrukowanego lub niezadrukowanego papieru. Kaszerowanie możemy jednocześnie połączyć z foliowaniem, lakierowaniem tudzież tłoczeniem, w celu uzyskania możliwie najefektywniejszego opakowania, niemożliwego do stworzenia konwencjonalnymi metodami.

 

Zalety kaszerowania opakowań z tektury falistej

 

Kartony, oferowane przez producentów opakowań kaszerowanych, odznaczają się niesamowitą estetyką, pozwalającą nie tylko na przykucie uwagi klienta, ale też skuteczne umieszczenie na nich istotnych informacji. Dzięki temu, nasz produkt staje się nie tylko bardziej oryginalny, ale też klarowniejszy dla potencjalnego odbiorcy. Opakowania kaszerowane są przy tym znacznie trwalsze, niż ich konwencjonalne odpowiedniki, odznaczając się znacznie wyższą odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Jeśli zależy nam więc na umocnieniu swojej pozycji na rynku, postawmy na nowoczesne kartony dla naszych produktów. Dzięki wysokiej efektowności tego rozwiązania, i tak już przystępne koszty inwestycji zwrócą nam się niezwykle szybko.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *