porownywarka cenowa
internet

Do czego służy porównywarka cenowa?

Porównywarka cenowa pomoże Ci znaleźć najniższą cenę produktu różnej kategorii. Na Asortimo wyszukiwarka jest bardzo zaawansowana i umożliwia szukanie artykułu w kategoriach, takich jak dom i ogród, artykuły biurowe, dla dzieci, pojazdy i części, sprzęt oraz wiele innych. Asortimo proponuje Ci możliwość wyszukania ofert produktowych w sieci. Co więcej, portal pozwala także na efektywne promowanie swojego sklepu internetowego. 

Kilka słów o Asortimo

Asortimo to porównywarka cenowa. Zgromadziła niemal czterysta tysięcy produktów z wielu kategorii. Porównywarka uwzględnia na bieżąco powiększającą się liczbę sklepów online. Porównywarka cenowa jest miejscem, gdzie znajdziesz swoje ulubione marki. Dzięki niej możesz częściej robić zakupy w Internecie, oszczędzając pieniądze. Zgromadzenie tak wielu marek i produktów staje się doskonałą okazją do promocji swojego biznesu w Internecie. Jeśli prowadzisz sklep online, możesz umieścić oferowane produkty w bazie Asortimo. Takie posunięcie sprawi, że zyskasz nowych klientów. Co więcej, platforma poszerzyła swoją ofertę o publikację artykułów sponsorowanych oraz linków bezpośrednio prowadzących do sklepu online. Dodatkowa promocja wpływa korzystanie na widoczność witryny w wyszukiwarce. Asortimo zgromadziło dotychczas ponad dwieście sklepów internetowych i prężnie funkcjonuje w aż ośmiu krajach. Proponuje klientom ponad pięćset tysięcy produktów oraz prawie sześć tysięcy marek. 

Dlaczego warto dodać sklep do porównywarki cenowej?

Porównywarka cenowa jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, prowadzących biznes w Internecie. Dzięki dodaniu sklepu do bazy Asortimo można znacząco obniżyć koszt kampanii Google Ads nawet o 20%. Dzięki Asortimo prezentacja własnej marki i produktów dotrze to setek tysięcy zainteresowanych internautów. Jakie jeszcze korzyści wynikają z bazy Asortimo? Przedsiębiorca wzmacnia pozycjonowanie sklepu poprzez linki dofollow. Istnieje także możliwość dodawania artykułów sponsorowanych promujących sklep.