zakup auta z kanady
moto

Jaki jest koszt sprowadzenia auta z Kanady? Sprawdź ofertę Ameryka Cars!

Zakup auta z USA — czy opłaca się to robić?

 

Samodzielny zakup auta z USA może być naprawdę kłopotliwy, ponieważ ciężko Ci będzie oszacować koszt importu auta z USA i podobnie będzie z pewnością z transportem samochodu z USA do Polski. O wiele lepszą i korzystniejszą opcja będzie skorzystanie z profesjonalnej pomocy, którą oferuje firma Ameryka Cars. Dzięki ich usługom wszelkie pojazdy z USA trafiają do Polski nieuszkodzone, a koszt sprowadzenia auta ze Stanów Zjednoczonych stanie się łatwy, a jego cena ustalona z góry nie będzie stanowiła niemiłej niespodzianki. Jeśli chcesz, to możesz zdecydować się też na samochody delikatnie uszkodzone. Są one zdecydowanie tańsze, a koszt ich naprawy w warsztacie w Polsce będzie ustalony z góry.

 

Koszt sprowadzenia auta z Kanady — czy musi to być tak drogie? Otóż nie!

 

Koszt sprowadzenia auta z Kanady może dla wielu osób wydawać się naprawdę spory. Jednak przy skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy Ameryka Cars wszystko stanie się prostsze, a przede wszystkim tańsze! Jedyne, co jest wymagane od Ciebie to wybranie odpowiedniego modelu, rocznika, koloru i w co ma być wyposażony Twój wymarzony samochód, a pracownicy i pracownice zaproponują Ci przynajmniej kilka samochodów z USA. Koszt sprowadzenia auta z Kanady wcale nie musi być tak straszny, jak się na początku wydaje!

 

Jaki jest koszt sprowadzenia samochodu z Kanady?

 

Masz już określony dokładny budżet na pojazd, który chcesz sprowadzić? Jednak jaki jest koszt sprowadzenia samochodu z Kanady? Czy wystarczy jeszcze na opłaty związane z jego transportem, cłem i podatkiem? Skorzystaj z prostego kalkulatora opłat dostępnego na stronie amerykacars.pl. Pomoże Ci to oszacować koszt transportu auta z USA, znając w zasadzie wyłącznie nazwę stanu, z którego auto będzie transportowane. Następnie wskaż port docelowy, a wyskoczy Ci wysokość cła i podatku i poznasz orientacyjną kwotę, którą będziesz musiała lub musiał odprowadzić do fiskusa. Zakup auta z USA nie musi być trudny!