sprzęt

Maszyny leśne, rolnicze i komunalne oraz ich zastosowanie

Profesjonalne rębaki do gałęzi

To urządzenie sprzyjające pracom porządkowym w sadzie czy też obejściu. Rębaki to sposób na pozbycie się dziko rosnących krzewów, przycinanie gałęzi lub usuwanie obumierających konarów. To przede wszystkim rozdrabniacz gałęzi, który używany jest najczęściej przez firmy, które zajmują się pielęgnacją drzew.

Rozdrabniacz bijakowy o szerokim zastosowaniu

Maszyna jaką jest rozdrabniacz bijakowy współpracuje z ciągnikami rolniczymi w celu pielęgnacji sadów, łąk i pól uprawnych. Rozdrabnianie trawy, słomy, gałęzi oraz resztek pożniwnych to zastosowania tego urządzenia. Rozdrabniacz bijakowy tworzy nawóz organiczny, który użyźnia grunt.

Frez do pni sprawdza się w każdych warunkach

Frez do pni, zwany też karczownikiem to urządzenie, które posłuży do zniwelowania pniaków pozostających po wycince drzewa. Noże pozwalają na karczowanie pnia, zarówno powyżej, jak i poniżej linii gruntu. Frez do pni to precyzyjny mechanizm, który sprawdza się w pracy w lasach, przy drogach oraz parkach.

Pogłębiarka do rowów do oczyszczania rowów melioracyjnych

Pogłębiarka do rowów znajduje zastosowanie w melioracji, leśnictwie oraz pracach drogowych. Może zostać zamontowana do kosiarek ramiennych, a ich głowica pozwala na pogłębienie i udrożnianie rowów melioracyjnych. Zobacz pełną ofertę na http://www.hary-janson.pl/.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *