namioty handlowe

Parasole handlowe – wszystko co warto wiedzieć!

W czasie słońca i deszczu parasol gra najważniejsze skrzypce. A co jeżeli przy okazji będzie świetną formą reklamy? Parasole handlowe to prawdziwie idealny nośnik marketingowy. Jak wybrać najlepsze, aby spełniały swoją rolę i jednocześnie nie kosztowały majątku? Odpowiadamy!

Już na wstępie zaznaczymy, że oferujemy wysokiej klasy parasole handlowe, wykonane z najlepszych materiałów, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu formą reklamy – zapraszamy do kontaktu. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Dobre parasole handlowe – jakie?

Przede wszystkim wybierając parasol handlowy nie sugeruj się wyłącznie ceną. Ta powinna być rzeczywiście atrakcyjna ale i rozsądnie wyważona w stosunku do jakości. Chińskie parasole wykonane z niskiej jakości folii i słabego plastiku najczęściej nie wytrzymają pierwszego podmuchu wiatru i będą inwestycją jednorazową, która nie spełni swojej roli.

W takim razie jaki powinien być dobry parasol? Przede wszystkim ich konstrukcja powinna być aluminiowa lub stalowa. Dzięki temu zachowają one stabilność podczas wiatru, będą wytrzymałe i wielorazowe. Z kolei materiał powinien być dość gruby, ograniczać przepływ promieni słonecznych, a w razie deszczu utrzymać gości przy stołach.

Najczęściej parasole handlowe są świetną alternatywą dla namiotów handlowych, jeżeli ich rozstawienie nie jest możliwe. Przykładem takich wydarzeń mogą być strefy kibica czy inne wydarzenia sportowe, gdzie namiot nie spełni swojej roli. Oczywiście, warto pamiętać, że parasole handlowe również występują w różnych wariantach rozmiarowych, zapewniając dowolność wyboru klientom.

Gdzie jeszcze zastosujemy parasole handlowe?

Sprzęty takie jak parasole handlowe sprawdzą się również w ogródkach gastronomicznych. Będą alternatywą dla dużych parawanów. Łatwo je wystawiać i chować. Mają stabilną podporę, która nie zajmuje jednak wiele miejsca. To świetny sposób na ochronę gości przed warunkami atmosferycznymi, nawet na mniejszych powierzchniach. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *