dom

Producent opakować kartonowych

Specjalizacją firmy jest produkcja opakować tekturowych. Działamy nie tylko na terenie Polski, gdzie mieści się nasza siedziba, ale obsługujemy klientów z całego kraju. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości, na czas i w konkurencyjnych cenach. Oferujemy konsultacje i wsparcie na każdym etapie współpracy i realizowania zlecenia.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu możemy zagwarantować spełnienie oczekiwać, nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie opakowania różnego typu w tym:

  • pudełka klapowe;
  • pudełka fasonowe;
  • narożniki tekturowe;
  • przekładki z tektury;
  • elementy wykrojnika.

Opakowania kartonowe – indywidualna oferta w najwyższej jakości

Wszystkie tworzone przez nas opakowania kartonowe wykonywane są z tektury falistej lub litej o różnej gramaturze, od 300 do 1150 g/m2. Materiały dobierane są do każdego projektu indywidualnie, dzięki czemu finalny produkt charakteryzuje się odpowiednią trwałością i wygodą użytkowania. Możemy pochwalić się bardzo bogatym i zróżnicowanym asortymentem, wśród którego znalazły się opakowania tekturowe. Ponadto, wykonujemy także produkty na zamówienie, na podstawie dostarczonych przez klienta projektów. Pozwala to nam na stworzenie pudeł o nietypowych kształtach i rozmiarach, które nie znajdują się w katalogu FEFCO.

Producent opakować kartonowych w Polsce zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu. Współpracujemy z firmą http://wymienniki-ciepla.com.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *