fotografia

Ślub jak marzenie – trendy w modzie ślubnej

Jeśli jesteś w trakcie przygotować do tak ważnego wydarzenia w Twoim życiu jakim jest ślub to na pewno śledzisz wszytkie modowe nowości jakie pojawiają się na rynku. Na pewno nie umkneły Twojej uwadze również wszystkie portale które zajmują się nurtem ślubnym jak i programy telewizyjne w których pokazywane są najnowsze wersje sukien ślubnych, czy wystrojów sal weselnych. Zapraszam Cię na przegląd największych „must have” w tym sezonie ślubnym!

Czy kolor ma znaczenie?

Zastanawiasz się czy kolor Twojej sukni będzie współgrał z kolorem samochodu którym będziecie jechać do ślubu? To oczywiste, że każda Panna młoda chce, żeby jej ślub był idealny. W tym sezonie króluje jak zwykle biel jak i odcień kości słoniowej, ale nie zdziw się jeśli w salonie ślubnym znajdziesz również inne kolory sukien, jak np.: brudny róż, czy nawet czerwień! Jeśli zastanawiacie się nad uwiecznieniem swojego ślubu warto rozważyć wideofilmowanie. Kalisz i okolice natomiast to najlepsze miejsce na odbycie sesji ślubnej.

Wideofilmowanie – musisz to mieć

Jak już jesteśmy przy temacie uwieczniania swojego ślubu najnowszym trendem są drony, które potrafią nadać filmowi niesamowity klimat i dostarczyć przepiękne ujęcia z lotu ptaka. Niestety koszt wynajmu i obsługi tej nowej technologii nie jest mały i nie w każdym budżecie ślubnym się zmieści. Można wówczas zastanowić się na wideofilmowaniem. Jeśli jesteście z okolic Kalisza i poszukujecie doobrego kamerzysty wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „wideofilmowanie Kalisz”, a wynikach wyszukiwania pojawią Wam się naprawdę godni polecenia specjaliści.

Okrągłe czy tradycyjne?

Przechodząc do tematu sali warto wspomnieć, że największym hitem obecnie jest ułożenie stołów nie w sposób tradycyjny, ale przy … okrągłych stołach. TAK! Coraz częściej spotyka się, że sale weselne wyposażone są w okrągłe stoły, a nie w tradycyjne prostokątne stoły ustawione w tzw. „podkowę”. Ma to wiele zalet – oczywiście oprócz nadania weselu nowocześności i designu, ma w sobie aspekty większej integralności wśród biesiadników, ponieważ jesteśmy w stanie porozmawiać jednoczeście z większą ilością osób.

Jednak trzeba pamietać, że najwazniejszą rzeczą na weselu jest dobra zabawa!

Camdar.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *