transport

Spedycja i transport międzynarodowy

Na rozwój gospodarki ma wpływ bardzo wiele czynników, a jednym z nich jest oczywiście transport, który w dzisiejszym świecie jest wszechobecny.

Z tego powodu nie można rozwijać rynku krajowego bez wychodzenia na rynek zagraniczny. Wysoki poziom infrastruktury drogowej w Europie pomaga w realizacji międzynarodowych usług transportowych.

Transport międzynarodowy – Poznań

Wysoce rozwinięta infrastruktura transportowa w Polsce sprzyja realizacji procesu, jakim jest transport międzynarodowy. Poznań ma ten przywilej, że znajduje się w bliskim kontakcie z państwami wyżej rozwiniętymi gospodarczo, jak choćby Niemcy, co sprawia, że zapotrzebowanie na transport w tym obszarze wzrasta. Przewóz międzynarodowy z wykorzystaniem transportu drogowego to przede wszystkim duży potencjał obsługi ładunku poprzez możliwość dostarczania go „od drzwi do drzwi”, bez wykorzystywania dodatkowych środków transportu wykonujących czynności dowozowo-odwozowe. Obsługa towaru w jednej gałęzi transportu pozwala na zaplanowanie dostaw w systemie „just in time”, co dla wielu przedsiębiorstw jest czynnikiem definiującym sukces.

Organizacja spedycji międzynarodowej to ogromne wyzwanie logistyczne, jednak nad odpowiednim zabezpieczeniem i oznakowaniem ładunku, a także poprawnie sporządzoną dokumentacją przewozową czuwają doświadczeni i wyszkoleni specjaliści, którzy mają za sobą zrealizowanych wiele zagranicznych przewozów. Wybór naszej firmy do zorganizowania transportu międzynarodowego to przede wszystkim gwarancja terminowości, bezpieczeństwa oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *