ogólnie

Stojaki na wizytówki – dlaczego warto z nich korzystać?

Wizytówka to najlepszy sposób na przekazanie klientom i partnerom biznesowym najistotniejszych danych kontaktowych. To właśnie na niej widnieje bowiem nazwa naszej firmy, numer telefonu, czy też adres e-mail. Należy przy tym pamiętać, że oprócz swojej oczywistej roli, ta niewielka karteczka ma również za zadanie zachęcić inne osoby do skontaktowania się z nami. Z tego też powodu, niezwykle istotny jest tu więc nie tylko odpowiednio skomponowany design wizytówki, ale również jej ekspozycja. Umożliwią nam ją specjalistyczne stojaki na wizytówki, ustawione w widocznym miejscu. Oto, co powinniśmy wiedzieć na ich temat.

 

 

Porządek przede wszystkim

 

Chociaż stojaki na wizytówki mogą się nam początkowo wydawać jedynie zbędnym dodatkiem, z pewnością szybko zauważymy, że rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej. Klienci często zwracają bowiem uwagę na estetykę biura, utożsamiając skrupulatność i porządek z profesjonalizmem. Góra wizytówek na biurku, z której osoba zainteresowana może wykopać sobie kartonik, nie należy do szczególnie miłych dla oka. Nowoczesne stojaki z plexi, dostępne w ofercie renomowanych sklepów, pozwalają na bezproblemowe odczytanie danych z wizytówki, utrzymując ją przy tym w poziomej pozycji. Jest to szczególnie przydatne w miejscach takich, jak kliniki – czytelny stojak umożliwi nam szybsze odszukanie danych kontaktowych naszego specjalisty.

 

 

Promocja w każdym miejscu

 

Pomimo faktu, że stojaki na wizytówki znajdują zastosowanie przede wszystkim w recepcjach i biurach, z akcesoriów tych korzystać możemy także podczas wszelkich eventów. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest tu przede wszystkim fakt, że stylowa ekspozycja doda nam nie tylko profesjonalizmu, ale również konkurencyjności, tak bardzo istotnej na targach. Wybierając stojaki z myślą o tego typu wydarzeniach, powinniśmy stawiać wyłącznie na akcesoria, odznaczające się znakomitą wytrzymałością. Dobrym przykładem są tu chociażby stojaki, dostępne w asortymencie renomowanego sklepu internetowego AGI. Technika odlewania, wykorzystywana w ich produkcji, nadaje im bowiem znacznie większej trwałości, niż w przypadku standardowych stojaków giętych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *