dom

Tarasy drewniane na Śląsku

Taras jest idealnym łącznikiem pomiędzy domem a ogrodem. Nawiązuje do klimatu wnętrza, jednocześnie otwierając nas na przestrzeń ogrodu. Aby taras spełnił wszystkie nasze oczekiwania musimy zadbać o jego aranżację oraz wysokiej jakości wykonanie.

Tarasy drewniane na Śląsku cieszą się coraz większą popularnością. Warto zainwestować w profesjonalny montaż podłogi na naszym tarasie. Kluczowe będą również deski tarasowe. Śląsk jest regionem, w którym z łatwością znajdziemy fachowców układających podłogi drewniane.

Tarasy drewniane. Śląsk

Taras zyskuje wyjątkowy charakter między innymi dzięki wykończeniu podłogi. Nawierzchnia musi być trwała, odporna na warunki pogodowe i antypoślizgowa. W ofercie materiałów podłogowych znajdziemy między innymi gres, beton, terakotę, czy naturalny kamień.

Jedną z ciekawszych opcji są deski tarasowe. Śląsk słynie ze sprawdzonych producentów, którzy oferują podłogi drewniane. Nasza firma zajmuje się ich sprzedażą oraz oferuje fachowe układanie podłóg drewnianych.

Tarasy drewniane na Śląsku

Podłogi drewniane to dobra inwestycja na lata. Ważne, by drewno stosunkowo łatwo można było utrzymać w czystości oraz by było odporne na ścieranie, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, czy zarysowania.

Zadbany taras drewniany – zwłaszcza ten zadaszony – będzie ozdobą naszego domu i ogrodu przez długi czas. Deski drewniane warto co pewien czas konserwować środkami grzybobójczymi i impregnującymi.

Egzotyczne deski tarasowe. Śląsk

Drewno wykorzystywane do układania nawierzchni tarasowej powinno być przede wszystkim bardzo wytrzymałe. W tym celu idealnie sprawdzają się mocne deski z drewna egzotycznego takiego, jak kempas, ipe, itauba, cumaru czy jatoba.

Drewno egzotyczne zyskuje szerokie grono zwolenników. Wpływa na to nie tylko jego twardość, ale również oryginalna kolorystyka oraz szeroka gama słoi i deseni. Pozwala to na stworzenie unikalnego projektu wykończenia naszego tarasu.

Sprawdzone tarasy drewniane. Śląsk

Od blisko 30 lat naszą pasją są podłogi drewniane i deski tarasowe. Śląsk, a konkretnie Katowice, to miejsce, w którym można zapoznać się z naszą ofertą i przyjrzeć się z bliska produktom, które sprzedajemy. Współpracujemy z najlepszymi producentami drewna oraz chemii montażowej i pielęgnacyjnej do parkietów i desek drewnianych.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów w różnych przedziałach cenowych. Fachowcy, którzy pracują w naszej firmie, chętnie doradzają Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Co ważne, jesteśmy gotowi zrealizować nawet nietypowe zlecenia na tarasy drewniane na Śląsku.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *