budowlanka

Układanie kostki brukowej – dla firm, instytucji oraz osób prywatnych

Kostka brukowa w wielu miejscach zastąpiła wykorzystywane dawniej płyty chodnikowe. Jest przewagą jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, elegancki i nowoczesny wygląd.

Obecnie układana jest na chodnikach, placach, ścieżkach rowerowych, deptakach, czy wewnętrznych ulicach. Wykorzystują ją osoby prywatne, firmy, ale również instytucje publiczne, jak np. urzędy miasta. Jednak dla każdego z tych podmiotów będzie miała ona nieco inną funkcję, a co za tym idzie będzie nieco inaczej układana, dopasowywana do miejsca.

Kostka brukowa dla firm

W przypadku firm kostkę brukową układa się zwykle przed wejściem do budynku, który ma pełnić funkcję reprezentacyjną. Tu najczęściej liczy się elegancja i odpowiednie dopasowanie projektu do otoczenia. W ten sposób zrobimy wrażenie na potencjalnych klientach i kontrahentach. Bo już wchodząc do budynku nawet podświadomie zaczynają nas oceniać.

Dla klientów indywidualnych – bruk

Jeśli chodzi o klientów indywidualnych, to najważniejsza jest tu przestrzeń przed wejściem do domu, na podjeździe lub w ogrodzie. Popularną usługą w tym zakresie jest właśnie układanie kostki brukowej. Poznań to podstawowy obszar działalności naszej firmy, jednak zachęcamy do kontaktu również klientów z okolicznych miejscowości. Gwarantujemy pełne zadowolenie z oferowanych przez nas usług.

Współpraca z urzędami miasta

Urzędy Miasta odpowiadają za przestrzeń publiczną. Idąc po niejednym mieście dostrzeżemy kostkę brukową na skwerach, placach, deptakach, chodnikach, a nawet ścieżkach rowerowych i parkingach. Sprawdza się ona w wielu miejscach, jednak wymaga odpowiedniego i profesjonalnego ułożenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usług w satysfakcjonującej cenie. Chętnie podejmiemy współpracę z instytucjami publicznymi, takimi jak chociażby Urzędy Miasta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *