LCD

Unisystem – certyfikowane wyświetlacze LCD

Założona w 1995 roku firma Unisystem zajmuje się sprzedażą wyświetlaczy i elementów do wizualizacji informacji. Unisystem to największy w Polsce dostawca wyświetlaczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zna rynek i potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Firma współpracuje z wieloma markami i dystrybutorami wyświetlaczy i paneli dotykowych z całego świata. Wyświetlacze LCD to dział, w którym specjalizują się pracownicy Unisystem, dzięki czemu możemy liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie zakupu.

Oferta


W bogatej ofercie Unisystem można znaleźć m.in. innowacyjne panele dotykowe multitouch marek AMT i Winstar wraz z akcesoriami, kondensatory elektrolityczne marki Jianghai, komputery przemysłowe, matryce i diody LED, elementy indukcyjne (SMD, THT, EMI, ferryty, dławiki mocy), układy scalone, złącza i taśmy do LCD. Jednak Unisystem specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży wyświetlaczy LCD. W ofercie znajdziemy m.in. wyświetlacz OLED, wyświetlacz przemysłowy, wyświetlacz TFT i wiele innych. Na tronie www.unisystem.pl można szczegółowo zaprojektować wyświetlacz, zaznaczając odpowiednie parametry, takie jak: rozmiar, jasność, rozdzielczość, interfejs, proporcje, wymiary, temperatura pracy i przechowywania, producent, orientacja itd.

Najnowocześniejsza technologia


Polska firma Unisystem stawia na standardy światowe, umożliwiając swoim klientom zakup najnowocześniejszych produktów. Wśród dostawców Unisystem znajdują się takie firmy jak Winstar, TechNexion, czy Litemax, będące pionierami na światowym rynku.

Certyfikaty ISO


Firma Unisystem może pochwalić się prestiżowymi certyfikatami ISO 9001:2001 (certyfikat systemu jakości) i ISO 9001:2008 (system zarządzania firmą spełnia warunki certyfikatu). Wymienionymi certyfikatami mogą szczycić się tylko najlepsze firmy na rynku. Warto pamiętać o tym, że decydując się kupić dobry wyświetlacz LCD, należy polegać na sprawdzonych i certyfikowanych firmach, których usługi są doceniane i nagradzane.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *