budowlanka

Zakład kamieniarski? Tylko z Gdyni

Kamieniarstwo Gdynia” to jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w Trójmieście. Zdaniem architektów wnętrz to efekt bardzo dużej liczby inwestycji oddawanych w tym mieście do użytku a żadne nowoczesne wnętrze nie może zostać wykończone bez pomocy kamieniarza.

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne wnętrze bez użycia kamienia. Stąd gdyńskie zakłady kamieniarskie na brak pracy w ostatnich miesiącach nie narzekają. Coraz więcej klientów decyduje się bowiem by skorzystać z usług kamieniarza zamiast kafelkarza.
To nie tylko kwestia mody, ale i praktyczności – mówi jeden z gdyńskich projektantów wnętrz. – Kamieniarstwo w Gdyni cieszy się dużym powodzeniem, bo wykonane z kamienia elementy wykończenia nie tylko wyglądają bardziej luksusowo, ale są też trwalsze – wyjaśnia projektant. A z kamienia można zrobić nie tylko wytworne kuchenne blaty czy parapety. Kamień trafia coraz częściej także na podłogi gdyńskich mieszkań. Inni decydują się także na prace kamieniarskie przy wykańczaniu np. kabin prysznicowych. Takie wykonane z jednej kamiennej płyty zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości niż jeszcze niedawno popularne ceramiczne mozaiki.

Marmur czy Granit? Kamieniarstwo dla każdego gdynianina

Bardzo dużym wzięciem u gdyńskich kamieniarzy cieszy się zwłaszcza uchodzący za luksusowy marmur, ale i granit. Przede wszystkim ten ostatni bardzo dobrze komponuje się z luksusowymi drewnianymi wykończeniami. To jednak niejedyne pomysły na kamienne wykończenie domu. Warto skontaktować się z jednym z najbardziej wykwalifikowanych zakładów kamieniarskich w Gdyni, by poznać najnowsze trendy wykończeniowe. Jednym z popularniejszych w Gdyni jest firma StonesDesign. Już zgromadzone na jej stronie internetowej zdjęcia dają nam pojęcie o tym, jak luksusowo i niecodziennie można urządzić mieszkanie. Specjaliści z tej firmy doradzą nam, jak urządzić wnętrze by służyło nam przez długie lata, nie starzejąc się przy tym nigdy. Kamień wszak zawsze był, jest i będzie w modzie. Polecamy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *