fotografia

Gdzie znaleźć dobrego fotografa na ślub w Wielkopolsce?

Ślub to jeden z najwspanialszych dni w całym naszym życiu. Wielu z nas chciałoby uwiecznić tę chwilę na zdjęciach i filmie. Niestety nie wszystkie firmy, które oferują swoje usługi, robią to profesjonalnie. Najgorsze, co może się zdarzyć, to ujrzeć rozmazane zdjęcia ślubne i drgający film, na którym dźwięk nie zgrywa się z obrazem. Warto to zadanie polecić profesjonalistom i wybrać doświadczoną firmę CamDar, której pasją jest filmowanie i fotografia ślubna. Kalisz oraz Ostrów Wielkopolski to miasta, w których działa firma.

CamDar – profesjonaliści z telewizji

Fachowcy pracujący w CamDar nie są ludźmi z przypadku, którzy realizują swoją pasję po godzinach pracy, lecz zajmują się tym zawodowo. Ich pracę charakteryzuje wysoka jakość, mogą też pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i współpracą m.in. z TVP i TVN24. Nie musisz jednak martwić się, że nie będziesz miał wpływu na ostateczny kształt filmu i zdjęć. CamDar uzgadnia swoją pracę na każdym etapie, dzięki czemu możesz zgłaszać pomysły i zastrzeżenia. CamDar to marka mająca duże doświadczenie w dziedzinach takich jak wideofilmowanie i fotografia ślubna. Ostrów Wielkopolski jest siedzibą firmy, lecz działa ona również na terenie Kalisza i okolic.

Oferta

Zainteresowani współpracą z CamDar powinni zapoznać się z ofertą firmy. Znajdziemy tu 3 pakiety, w których skład wchodzi zarówno fotografowanie, jak i wideofilmowanie. Ostrów Wielkopolski i Kalisz mają szczęście, mogąc liczyć na tak ciekawą ofertę pakietową. W skład Pakietu Brązowego wchodzi m.in. filmowanie jedną kamerą, fotoksiążka, sesja plenerowa oraz komplet płyt DVD ze zdjęciami i filmem. Do Pakietu Srebrnego wliczono dodatkowo 3 komplety płyt DVD, płytę Blu-ray oraz użycie stabilizatora obrazu i lustrzanki. Do Pakietu Złotego dodano natomiast teledysk, dwie kamery i filmowanie dronem. Na zadowolonych klientów czeka możliwość zatrudnienia CamDar również na inne okoliczności, takie jak chrzest, komunia i pozostałe imprezy okolicznościowe, na których przyda się wideofilmowanie (Kalisz, Ostrów Wielkopolski).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *