wynajem

Nowoczesne hale logistyczne niedaleko Poznania

Jeżeli szukasz, atrakcyjnej powierzchni w postaci hali magazynowej do wynajęcia sprawdź, co przygotowała dla Ciebie Luvena  Nieruchomości. Firma z powodzeniem od lat zajmuje się budową nowoczesnych hal magazynowych, które stanowią doskonałą formę rozwoju dla zainteresowanych klientów. Tereny inwestycyjne niedaleko Poznania stanowią o atrakcyjności przedsięwzięcia. Luvena oferuje magazyny Poznań na wynajem lub do kompleksowej obsługi logistycznej. To ponad 42 tysiące metrów kwadratowych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, które nadają się do konfekcjonowania, rozładunku, ważenia, transportu kolejowego oraz usług związanych w przechowywaniem artykułów, maszyn i sprzętu. 

 

Magazyny Poznań do wynajęcia

 

Wiele firm nieustannie się rozwija i potrzebuje dodatkowego miejsca na wykonywanie swoich usług. Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie magazyny Poznań. W ofercie Luvena Nieruchomości znajdziecie nowoczesne hale magazynowe, które nadają się do wysokiego składowania w nowo budowanych obiektach. Nie brakuje także zmodernizowanych powierzchni magazynowych i  produkcyjnych. Dlaczego Poznań? To miasto z długą tradycją inwestycyjną, które przyciąga przedsiębiorców z całego kraju. 

 

Co jeszcze znajdę w ofercie?

 

Oferta Luvena Nieruchomości to nie tylko magazyny Poznań, ale także możliwość wynajmu powierzchni biurowych i usługowych. Biura są utrzymane w bardzo wysokim standardzie w budynkach klasy A. Powierzchniowa charakteryzuje się przyzwoitym stanem technicznym. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem biura? Masz tutaj do wyboru naprawdę szeroki wachlarz lokali, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Co więcej, klient może liczyć na usługi dodatkowe, które sprzyjają rozwojowi firm. Ponadto w Luboniu koło Poznania możesz wynająć sale konferencyjne na szkolenia, integracje, wykłady i warsztaty. Sale wyróżnia nowoczesna estetyka, oszczędna forma i minimalizm. Co ważne, sale konferencyjne są wyposażone w niezbędny sprzęt. Więcej informacji znajdziesz na luvena-nieruchomosci.pl. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *