skok tandemowy
inne

Skoki tandemowe, Kraków – w drodze po marzenia

Spadochron dwuosobowy wykorzystywany przy skokach tandemowych pojawił się w Polsce w latach dziewięćdziesiątych. Od tego czasu zyskuje na coraz większej popularności. Na czym dokładnie taki skok polega? Skoki tandemowe to inaczej mówiąc skok w duecie. Partnerem w skoku jest doświadczony, wykwalifikowany instruktor, który czuwa nad przebiegiem tego zdarzenia. Jego rolą jest zapewnienie warunków bezpieczeństwa i dopilnowanie, aby skok przebiegł według określonych procedur. Dzięki skokom tandemowym można przeżyć coś niesamowitego, będąc całkowitym amatorem. To osoba instruktora jest ostoją w tym wydarzeniu. Pasażer nie musi przechodzić żadnych specjalnych szkoleń przed odbyciem skoku.

Duet w podniebnych przestworzach

Skoki tandemowe są coraz bardziej w popularne w kontekście prezentu dla najbliższych. Taką niespodziankę można zafundować komuś z okazji urodzin lub innej uroczystości. Taki podarunek może komuś pozwolić na spełnienie marzenia. Być może sam nie miałby na tyle odwagi, że zorganizować sobie taką przygodę. Instruktor po skoku otwiera podwójny spadochron – tandem i można rozkoszować się niezwykłym widokiem roztaczającym się przed naszymi oczyma. To niesamowity sposób na odcięcie się od codzienności, na zapomnienie o tym, co nas trapi, na poczucie smaku wolności.

Wspomnienia na całe życie – oddech pełną piersią w przestworzach

Skok tandemowy kończy się osobistym sukcesem skoczków. Kolejna bariera mentalna została zniesiona. By utrwalić te wydarzenia można skorzystać z opcji filmowania skoku. Dzięki temu, to co zostało w naszym umyśle i sercu, zostanie też uwiecznione na filmie. To tak gdyby ktoś nie wierzył w ten niesamowity wyczyn. Niezbity dowód odwagi. Możemy też sami wracać do tej niezwykłej chwili. Oczywiście jeśli odtwarzanie filmu pozostawia niedosyt, można ponownie zdecydować się na przeżycie na żywo skoku w przestworzach. Za każdym razem emocje buzują z niezwykłą siłą.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *